Історія

Наша історія розпочалась з офіційного відкриття першого в Україні гіпермаркету "Караван", яке відбулося 30 жовтня 2003 р. 

Сьогодні, завдяки стрімкому розвитку, мережа гіпермаркетів "Караван" налічує 9 магазинів (у Києві, Харкові, Дніпрі, Чернівцях та Житомирі).

 

Вже більше 13 років ми пропонуємо нашим покупцям:

 - Широкий вибір продукції (більше 50 тисяч найменувань);

 - Товари високої якості за помірними цінами;

 - Приємну атмосферу та якісне обслуговування.

 

Наші переваги:

 - Велика різноманітність свіжого та смачного хлібу. Завдяки наявності власних пекарень з професійним німецьким обладнанням.

 - Естетичні та смачні кондитерські вироби: торти, тістечка, пироги, десерти. Завдяки квалифікованим технологам з великим досвідом роботи, що контролюють увесь процес виробництва.

 - Широкий асортимент овочів та фруктів, від традиційних до екзотичних. Для забезпечення їх свіжості та якості доставка на магазини відбувається кожного дня, без вихідних та святкових днів!

 - Наявність товарів для любителів здорового образу життя: фермерські молочні вироби, органічні продукти та багато інших.

 

Наша головна мета - зробити процес покупок дійсно приємним. Для цього ми регулярно звертаємося до наших покупців, щоб дізнатися їх побажання та зауваження, а також повідомити про цікаві пропозиції.

Для постійних клієнтів ми запровадили бонусну систему заохочень та винагород "Караван клуб". А для оптових покупців діє спеціальна оптова програма.

 

Ми завжди чекаємо на Вас!

Нам важлива ваша думка!
Подписка на поступления
Оставьте и свой отзыв
Узнай первым